Dane kontaktowe

ul. Szpitalna 10, 06-300 Przasnysz, tel. 029-752-24-17,
e-mail: przasnysz@bp.ostroleka.pl


wtorek, 29 maja 2018

Dzień Dziecka w Pedagogicznej...

Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu zaprasza wszystkich tych, którzy chcą sprawić prezent swojemu MALUCHOWI z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Przygotowałyśmy bogatą ofertę nowości książkowych dla dzieci i rodziców. Czas poświęcony dziecku to najlepszy prezent jaki możemy mu ofiarować. A czytanie jest doskonałą okazją na przyjemne i pożyteczne spędzenie wspólnego czasu. Rodzice czytający dziecku - zaspokajają jego potrzeby emocjonalne a tym samym nawiązują z nim silną więź.
Dzięki głośnemu czytaniu - dziecko uczy się języka i rozwija słownictwo. Uczy odróżniania dobra od zła a przede wszystkim jest doskonałą rozrywką. Poza tym czytanie rozwija wyobraźnię, uczy myślenia oraz ułatwia przyswajanie wiedzy
Czytające dziecko to w przyszłości myślący dorosły człowiek.
A zatem nie zwlekaj i nie zastanawiaj się - tylko przyjdź do Biblioteki Pedagogicznej (ul. Szpitalna 10, budynek Zespołu Medycznych Szkół Policealnych) i wypożycz fachową literaturę dla siebie, z której dowiesz się jak jeszcze lepiej wychowywać swoje dziecko, jak zrozumieć świat nastolatka, jak oderwać dziecko od komputera czy jak spędzić z dzieckiem ciekawie czas wolny.
Możesz też wypożyczyć książkę aby przeczytać ją swojemu dziecku. Służymy fachową pomocą przy wyborze literatury dziecięcej.
Dodatkowo każdy mały czytelnik, który odwiedzi nas w dniu 30 maja i 1 czerwca otrzyma upominkowy drobiazg. 
Zapraszamy DZIECI i dorosłych do Pedagogicznej! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz